Zapraszamy do zamawiania naszych standardowych nadruków zimowych.

W rozmiarze PC8 (200ml/8oz) wszystkie wzory dostępne od 25.11.2019!

Minimalna ilość zamówienia PC4, PC12, PC16 -> 30.000 sztuk (30 kartonów)

Dostępne rozmiary: 

Dostępne wzory poniżej:

 

   

Papierowe kubki świąteczne okażą się doskonałym pomysłem na aranżację zimowego stoiska, oprawę firmowego przyjęcia wigilijnego czy też szkolnego balu. Nasze produkty są gwarancją najwyższej jakości tworzyw oraz ergonomicznej formy, dzięki czemu wyróżniają się bezpieczeństwem i wygodą użytkowania. Proponujemy różnorodność pod względem pojemności czy rodzaju umieszczonych na papierowych kubkach świątecznych nadruków. Oferowane kubki występują w rozmiarach od 100 ml aż po 400 ml.

Nasza oferta obejmuje radosne świąteczne wzory – wesołe bałwanki, eleganckie śnieżynki czy choinki, przywodzące na myśl zimową atmosferę. Wszystkim narciarzom z pewnością przypadną do gustu rysunki ze śnieżnymi szaleństwami – zamówienie takiego kompletu na stok narciarski wprowadzi w doskonały nastrój każdą osobę odwiedzającą stoisko.

Nasze produkty odznaczają się starannością wykonania, dzięki czemu są odporne na zmienne temperatury oraz odkształcanie. Papier nie rozdziela się pod wpływem gorących płynów, dlatego można z powodzeniem podawać w nich herbatę, kawę czy też grzane wino. Jednorazowe kubki papierowe świąteczne z naszego asortymentu mają bardzo komfortowy kształt, ułatwiający trzymanie, a także zaokrąglone brzegi, dzięki czemu mogą z nich bezpiecznie korzystać nawet najmłodsi. Atrakcyjne obrazki sprawiają, że Państwa działalność wyróżni się na tle innych, a klienci czy goście chętnie będą wracać po więcej.

W papierowych kubkach można serwować różnego typu napoje, również zimne soki, a nawet rozgrzewające zupy, takie jak wigilijny barszcz na wynos. Przyjazna forma umili chwile spędzane na świeżym powietrzu, ale taka zastawa doskonale posłuży także do organizacji przyjęć w domu, np. dziecięcych urodzin w trakcie zimy. Takie ładne kubki papierowe mogą z powodzeniem zastąpić szklaną czy ceramiczną zastawę, a ważnym plusem będzie brak konieczności uciążliwego zmywania.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty, wyboru najciekawszych wzorów i składania zamówień na papierowe kubki z zimowymi motywami.